Dlaczego blog?

blog zd 6 Dlatego, że stosując zasady finansowe w moim życiu widzę, że to działa i pragnę dzielić się tym z innymi. To czego doświadczam na co dzień ja oraz osoby, z którymi wspólnie pochylamy się nad finansami i wszystkim, co się z tym wiąże.

Po to, aby pokazać , że stosowanie zasad finansowych pomaga przejść przez różne trudne sytuacje życiowe i to nie tylko finansowe.

Będę opisywać różne historie osób, które np. wyszły z długów, rozwiązały się ich problemy związane z finansami, czy zmieniła się ich sytuacja w pracy, którą zmienili bądź otrzymali, czy wydarzyło się coś czego się nie spodziewali, czasami są to wręcz cuda w ich życiu.

Będą to świadectwa osób, które znam osobiście, znam tych ludzi oraz ich historie i to co przeszli w swoim życiu, a czasami kroczyliśmy tą drogą razem i widziałam to osobiście, bo działo się to na moich oczach.

Osoby, które będą chętne, będą mogły umieścić swoje świadectwa na moim blogu, będzie też możliwość komentarzy oraz kontaktu ze mną. Wszelka współpraca pomoże nam wspierać innych i pomóc im poukładać np. finanse, a także pokazać inne dziedziny życia.

A także będę pisać o tym czym się pasjonuję, czym żyję, co lubię robić, jak również o ciekawych wydarzeniach , ciekawych książkach, artykułach oraz ciekawych ludziach.

Blog będzie tym co dotyczy nas dzisiaj, co ma największy wpływ na nas i na nasze życie . Pojawią się też informacje o terminach kursów, warsztatów, konferencjach finansowych organizowanych na terenie naszego kraju i innych ciekawych wydarzeniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *