W co dzisiaj inwestujesz?

INWESTOWANIE – to proces polegający na bieżącym zaangażowaniu środków pieniężnych lub czasu w celu późniejszego uzyskania korzyści i zysków. Tak o inwestowaniu m.in mówi Wikipedia, a w co Ty dzisiaj inwestujesz? Co jest dla Ciebie ważne i w co chcesz zainwestować, aby w przyszłości uzyskać konkretne korzyści? Moją intencją jest zachęcenie Ciebie do zainwestowania czasu, a tą inwestycją jest Twoje małżeństwo. Dlaczego o tym, bo w zeszłym roku w Polsce zawarto blisko 150 tysięcy ślubów  niestety ponad 50 tysięcy rozwodów tak  pokazują dane statystyczne.  Warto zatem inwestować w małżeństwo, wytrwanie w związku małżeńskim przez wiele lat, jest prawdziwą sztuką, potrzebujemy je pielęgnować, wzmacniać, aby być ze sobą. Wymaga to pracy i wysiłku, ale jest to możliwe i naprawdę osiągalne wierzę, że warto zainwestować w swoje małżeństwo.

Nasze małżeństwo trwa 32 lata, jesteśmy ze sobą szczęśliwi, kochamy się, wspieramy, przechodziliśmy i przechodzimy różne chwile. Życie niesie ze sobą radości i smutki, chwile szczęścia, ale i trudności, wiem jednak, że będąc razem można wszystko przejść i ciągle cieszyć się życiem. Można wychodzić naprzeciw trudnościom i wspólnie je pokonywać, a z momentów  radosnych czerpać jak najwięcej i być wdzięcznym za każdą chwilę spędzoną razem.

Małżeństwo już od początku było Bożym zamiarem dlatego w Ks. Rodzaju 2,24 Bóg mówi : „Dlatego to mężczyzna opuszcza ojca swego i matkę swoją i łączy się ze swą żoną tak ściśle, że stają się jednym ciałem”. Tak więc Bóg stworzył małżeństwo, wyznaczył mu konkretny cel oraz zaplanował jak ma ono funkcjonować. Wpływ na małżeństwo mają nasze doświadczenia, nasze przekonania, czy osobowość, dzięki Bożemu wsparciu może być Bożym dziełem sztuki.

Wierzę, że małżeństwo na każdym etapie ma inne różne priorytety, to jest wartość, którą należy rozpoznać. Inaczej funkcjonujemy zaraz po ślubie, inaczej mając małe dzieci, jeszcze inaczej kiedy nasze dzieci uczą się, dorastają, później studiują i kiedy opuszczają nasz dom i zakładają swoje własne rodziny. Z każdego etapu trzeba więc  korzystać jak najlepiej, cieszyć się nim, ponieważ nie da się już do niego powrócić i naprawić przeszłości, więc korzystajmy.

Jak więc trwać w małżeńskim szczęściu, razem przez  wiele lat ? Nie ma złotego środka czy recepty, którą ktoś nam wystawi, możesz jednak zawalczyć o Swoje małżeństwo jeśli chcesz? Ruszamy z Kursem dla małżeństw wierzę, że razem będziemy poznawać Boży plan dla naszych małżeństw, lepiej poznamy naszego współmałżonka, przybliżymy się do siebie, bardziej pokochamy i odkryjemy to czego do tej pory o sobie jeszcze nie wiemy. Do dzieła zaczynamy.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y zapraszam do kontaktu, jeżeli chcesz doświadczyć przemiany życia małżeńskiego zapraszam dołącz z nami do kolejnego kursu.  Zobacz  już dziś na naszą stronę AP Mentor:  https://apmentor.pl/produkt/kurs-malzenski/ napisz lub zadzwoń.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *